22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
23.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Національна Профспілка ДПтС України уклала
Меморандум про співпрацю з Міжнародним
Союзом Козацтва

19 грудня 2014 року Голова національної Профспілки ДПтС України Олег Андрієнко провів робочу зустріч в центральному апараті Служби з Верховним отаманом Мінародної громадської організації «Міжнародний Союз Козацтва» генералом армії Павлом Гуляковим та представниками козацьких організацій. В рамках цієї зустрічі лідер профспілковців – пенітенціаріїв обговорив з очільником авторитетної козацької організації національного та міжнародного рівня шляхи співпраці в відродженні та поширенні козацьких традицій серед персоналу ДПтС України та їх родин, особливо юнаків, розвитку їхньої духовної свідомості та патріотизму, фізичного гарту в рамках проведення військово-патріотичної гри «Джура». Керівники громадських організацій домовилися про створення в рамках Профспілки міжрегіонального козацького полку.

На завершення заходу Голова національної Профспілки ДПтС України, Олег Андрієнко і Верховний отаман МГО «Міжнародний Союз Козацтва» Павло Гуляков підписали Меморандум про співпрацю та намітили шляхи реалізації її положень.

Президія ЦК національної Профспілки ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »