25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
05.11.2014
Державна пенітенціарна служба України

Проведено лекцію для переселенців,які утримуються в Качанівській виправній колонії (№54)

5 листопада 2014 року в Качанівській виправній колонії (№54) представником центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді було проведено лекцію на тему: «Допомога переселенцям з АР Крим, Донецької та Луганської областей».
Представник центру ознайомила засуджених з порядком оформлення та відновлення документів. Розповіла про можливість проживання після звільнення в центрах, які спеціально створені для переселенців з Донецької та Луганської областей. Було надано інформацію про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для оплати комунальних послуг та проживання.

Ксенія Білоногова, Качанівська виправна колонія (№54)

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »