25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
01.08.2014
Державна пенітенціарна служба України

Колектив Житомирської установи виконання покарань (№8) передав допомогу військовим, які приймають активну участь у АТО

За кошти, зібрані працівниками Житомирської УВП-8, були закуплені продукти харчування та військове обмундирування. Саме таким чином колектив установи вирішив приєднатись до підтримки земляків, які приймають активну участь у визволенні Донбасу від озброєних сепаратистів. У багатьох працівників є родичі, друзі та знайомі, які виконують свій військовий обов’язок перед державою, перебувають на передовій або в іншій небезпеці, а тому вони не залишаються осторонь подій, які відбуваються в країні.
З перших днів збройного протистояння на сході України в активних фазах антитерористичної операції були залучені саме військовослужбовці Житомирської 95-аеромобільної бригади, вони йшли у наступ, а коли було необхідно – утримували оборону позицій. Тому саме цих земляків вирішили підтримати працівники Житомирської УВП-8.
Але, як зауважили майор Андрій Гулак та інші військовослужбовці, які приймали допомогу від 95-аеромобільної бригади, найголовніше для них – це підтримка, що її від імені усього колективу висловили начальник Житомирської УВП-8 Костянтин Шедловський та голова профспілкової організації Тетяна Бежевець.
«Бажаємо Вам повернутись додому живими і здоровими! Тримайтесь! Чекаємо Вас з Перемогою! Слава Україні!», – відзначив К. Шедловський.

Прес-служба управління ДПтС України
в Житомирській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »