24 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
02.09.2014
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Райківської виправної колонії управління ДПтС України в Житомирській області (№73) стали донорами крові для військовослужбовців

У цей непростий для нашої держави час кожен може визначити, який вклад у спільну справу оборони рідної країни він може внести. Сьогодні крім матеріального забезпечення наші солдати потребують також якісної та своєчасної медичної допомоги.
Днями співробітники відділу охорони Райківської ВК-73 долучились до благодійної акції на підтримку військових, які зараз перебувають у зоні АТО. На здачу крові прийшло щонайменше понад 20 пенітенціаріїв установи, які віддали кров захисникам нашої Батьківщини. Кожен з них прийшов на станцію переливання крові добровільно та безоплатно.

Прес-служба управління
ДПтС України в Житомирській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »