22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
21.03.2014
Державна пенітенціарна служба України

Райківська виправна колонія (№73), що на Житомирщині, надала гуманітарну допомогу 26-ій Бердичівській артилерійській бригаді

Все більше людей з числа цивільного населення готові прийти на допомогу українським військовим та зробити свій внесок у почесну справу захисту територіальної цілісності держави.
У цій доброчинній справі не залишаються осторонь і пенітенціарії. Так, 21 березня начальник Райківської ВК-73 Станіслав Шафранський передав 26-ій Бердичівській артилерійській бригаді гуманітарну допомогу на загальну суму 10 тис. грн. у вигляді військового взуття та окремих речей форменого одягу, пошитих засудженими на підприємстві установи. Командир військового з’єднання Андрій Малиновський подякував начальнику виправної колонії за підтримку, а С. Шафранський у свою чергу запевнив військових, що і надалі по мірі можливості він та підпорядкована йому установа надаватимуть підтримку артилерійській бригаді.

<

Прес-служба управління
ДПтС України в Житомирській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »