25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
31.03.2014
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Бердичівської виправної колонії (№70) здавали кров у міському центрі переливання крові

31 березня співробітники відділу нагляду і безпеки Бердичівської ВК-70 для забезпечення лікувальних закладів міста кров’ю та її препаратами вирішили організувати колективне відвідування міського центру переливання крові і стали донорами.
«Відчуття того, що твої дії можуть врятувати чиєсь життя розвіюють будь які сумніви щодо правильності прийнятого рішення бути донором – каже начальник відділу нагляду і безпеки ВК-70 Віталій Дзюбчик, – ми усі сподіваємося, що відтепер це стане гарною традицією колективу Бердичівської виправної колонії (№70)».

Прес-служба управління ДПтС України
в Житомирській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »