17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
30.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Благодійну допомогу 3 батальону військової частини 3066 в зоні АТО надали співробітники ДПтС України в Чернігівській області

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби та керівництво управління ДПтС України в Чернігівській області надали благодійну допомогу особовому складу 3 батальону військової частини 3066 в зоні АТО.
Так, обласною профспілкою для потреб військовослужбовців було придбано кутову шліфувальну машину, яка, за словами командира 3 батальону військової частини 3066 полковника Олександра Рибака, крайнє необхідна для забезпечення виконання завдань особовим складом військової частини на сході України.
Заступник начальника управління ДПтС України в Чернігівській області Вячеслав Козка та Голова Чернігівської обласної профспілки Еліна Панченко доставили благодійну допомогу та ознайомились з робочими буднями військової частини 3066.
Військові висловили щиру подяку колективу та керівництву управління ДПтС України в Чернігівській області за небайдужість та надану благодійну допомогу.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »