25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
06.01.2015
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники установ виконання покарань та управління ДПтС України в Житомирській області напередодні Різдва передали благодійну допомогу військовим, які несуть службу у зоні АТО

Протягом перших днів січня 2015 року співробітники органів та установ виконання покарань Житомирщини придбали продукти харчування, предмети побутового вжитку та теплі речі для передачі військовим, які несуть службу у зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.
5 січня начальник управління ДПтС України в Житомирський області Валерій Поліщук та співробітники управління і та керівництво установ області передали зібрану допомогу, яка заледве вмістилась у кузові вантажівки, представникам 79 окремої аеромобільної бригади. Крім того, для потреб військових було передано 12 печей-буржуйок, по 10 кубічних метрів колотих дров та обрізної дошки, які були виготовлені на підприємствах Житомирської ВК-4 та Коростенської ВК-71.
Пенітенціарії Житомирщини передали привітання бійцям з наступаючим Різдвом Христовим і побажали військовим міцного здоров’я, витримки та якнайшвидшого повернення до своїх родин живими та неушкодженими.

Прес-служба управління ДПтС України
в Житомирській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »