23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
15.01.2015
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Чернігівського СІЗО управління ДПтС України в Чернігівській області передали каремати військовим в зону АТО

Пенітенціарії Чернігівщини зібрали гуманітарну допомогу для військовослужбовців, що знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.  
Співробітники Чернігівського слідчого ізолятору управління ДПтС України в Чернігівській області зібрали кошти та дізнались, що необхідно придбати військовим. На зібрані кошти пенітенціарії придбали каремати (теплоізолюючі килимки), які передали волонтеру – отцю Євгену, протоієрею Катерининської церкви, священнослужителі якої опікуються бійцями в АТО.
«Ми і надалі будемо намагатись допомагати тим, хто бореться за мирне небо для нас. Адже хлопці в зоні бойових дій, повинні відчувати нашу подяку і підтримку. Дуже важливо, щоб вони, відчуваючи турботу про себе, повернулися додому живими», - зазначив начальник Чернігівського СІЗО Ігор Дрозд.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »