25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
15.01.2015
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Новгород-Сіверської КВІ Чернігівської області надали благодійну допомогу переселенцям із зони АТО

Сьогодні велика кількістьлюдей,які виїхали іззониАТО в різні куточки України потребують допомоги. Значна кількість таких родин проживає наразі в Чернігівській області.  
Дізнавшись про життя біженця з м. Горлівка, Донецької області, який був вимушений разом зі своєю родиною переїхати з батьківського дому до м. Новгород-Сіверський, співробітники Новгород-Сіверського районного підрозділу КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області не залишились байдужими до проблем людей. За рахунок зібраних грошових коштів пенітенціарії закупили вимушеним переселенцям необхідні засоби особистої гігієни та продукти харчування. Також співробітники принесли з дому особисті речі та одяг.
Співробітники Новгород-Сіверської КВІ надали переселенцям посильну психологічну допомогу, вислухали їх проблеми та допомогли налаштуватись на мирне життя, зрозуміти, що все погане в їхньому житті залишилося позаду, переконали у необхідності концентруватися на планах на майбутнє, облаштовуватися на новому місці, заповнювати дні цікавими зустрічами і справами.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »