24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
17.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

ЗВІТ
про результати проведення публічного громадського обговорення
проекту Закону України „Про внесення змін до Закону України
„Про попереднє ув’язнення””

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості у період з 11 листопада по 11 грудня 2014 року Державною пенітенціарною службою України (далі – ДПтС України) проведено публічне громадське обговорення проекту Закону України „Про внесення змін до Закону України

„Про попереднє ув’язнення”” (далі – проект Закону) шляхом його оприлюднення на офіційному веб-сайті ДПтС України.

Проект Закону розроблено ДПтС України та Міністерством юстиції України.

Проект Закону розроблено у зв’язку з тим, що окремі норми Закону України «Про попереднє ув’язнення», який був прийнятий у 1993 році, застаріли та не враховують сучасних норм та стандартів, а окремі взагалі суперечать діючому законодавству.

Реалізація проекту Закону позитивно вплине на діяльність установ попереднього ув’язнення та ДПтС України в цілому у сфері дотримання законодавства щодо забезпечення прав і свобод людини та громадянина, забезпечить дотримання належного правопорядку в місцях попереднього ув’язнення, надійної ізоляції осіб, взятих під варту, а також запобігання та попередження вчинення ними порушень установленого порядку тримання під вартою та нових злочинів.

У повідомленні про оприлюднення було зазначено, що ДПтС України приймає зауваження і пропозиції до проекту Закону протягом місяця.

Під час обговорення проекту Закону до ДПтС України 08.12.2014 із пропозиціями звернулася Харківська правозахисна група (Є.Захаров).

12 грудня 2014 року публічне громадське обговорення проекту Закону завершено.

Зауваження та пропозиції Харківської правозахисної групи до проекту Закону, що надійшли до ДПтС України і за результатами громадського обговорення були не враховані, додаються.

Зауваження та пропозиції представників громадськості до проекту Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про попереднє ув’язнення””, які не враховано за результатами громадського обговорення.

Департамент охорони, нагляду і безпеки,
режиму та контролю за виконанням судових рішень
Державної пенітенціарної служби України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »