22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
23.01.2015
Державна пенітенціарна служба України

У ДПтС України затверджено персональний склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС України

17 січня 2015 року у приміщенні апарату ДПтС України відбулася робоча зустріч представників апарату ДПтС України, відповідальних за комунікації з громадськістю, з представниками інститутів громадянського суспільства, метою якої було обговорення питань утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу громадської ради при ДПтС України.

Захід проводився за ініціативи ДПтС України на принципах відкритості і публічності. Прийняття рішень відбувалося на засадах гласності з урахуванням пропозицій і зауважень представників інститутів громадянського суспільства.

Шляхом голосування обрано кількісний і персональний склад ініціативної групи, до якої увійшли посадові особи апарату ДПтС України і представники громадських організацій.

В ініціативній групі неурядовий сектор представляють громадяни, які були членами громадської ради при ДПтС України каденції 2013-2014 років, та ті, які ще не були членами громадської ради, але активно співпрацюють з Державною кримінально-виконавчою службою України.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" при кожному органі виконавчої влади утворюється консультативно-дорадчий орган – громадська рада, метою діяльності якої є участь громадян в управлінні державними справами.

До складу громадської ради можуть обратися не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Склад громадської ради формується шляхом рейтингового голосування на установчих зборах.

Для підготовки проведення установчих зборів орган виконавчої влади утворює ініціативну групу з підготовки зазначеного заходу. До складу ініціативної групи входять посадові особи органу виконавчої влади і представники інститутів громадянського суспільства.


СКЛАД
ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС УкраїниДЗИЦЮК
Ігор Вікторович
          -           заступник начальника управління – начальник відділу міжнародної діяльності та зв’язків з громадськістю управління міжнародної діяльності та взаємодії із засобами масової інформації
ХВЕДЧУК
Віталій Васильович
          -           заступник начальника управління – начальник відділу соціально - виховної роботи управління соціально-психологічної роботи із засудженими
МОТЛЯХ
Сергій Григорович
          -           начальник відділу правового забезпечення
ПАШАЯН
Тетяна В’ячеславівна
          -           головний спеціаліст відділу міжнародної діяльності та зв’язків з громадськістю управління міжнародної діяльності та взаємодії із засобами масової інформації
ВОЙТЕНКО
Олександр Юрійович
          -           Голова Правління громадської організації "СНАМІ"
ГАТІЯТУЛЛІН
Олександр Равелійович
          -           фахівець відділу адвокації та юридичної підтримки ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ"
ДІДЕНКО
Андрій Андрійович
          -           представник громадської організації "Поряд з Вами"
МАХЛАЙ
Олег Анатолійович
          -           член Правління Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнський центр правової допомоги "Громадський захисник"
ЯБЛОНСЬКА
Тетяна Семенівна
          -           юрист міжнародної громадської організації "Дім свободи – Україна"

Найближчим часом члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС України зберуться на засідання для вирішення організаційних питань щодо проведення установчих зборів.

Наказ ДПтС України «Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС України».

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації
ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »