16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
23.01.2015
Державна пенітенціарна служба України

Житомирська ВК управління ДПтС України в Житомирській області (№4) відзначила День соборності України відправкою третього вантажу із продукцією для облаштування польового табору для тренувань бійців 79 окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ ЗСУ

22 січня співробітники Житомирської виправної колонії (№4) відправили третій вантаж із готовими щитами для облаштування підлоги наметів польового табору для бійців 79 окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.
Як зазначив начальник Житомирської ВК-4 Сергій Терехов, з 19 січня п.р. колонією вже передано для потреб військовослужбовців понад 20 кубічних метрів готової продукції і на цьому зупинятися не планують, адже пенітенціаріям у добрій справі з поставкою матеріалів допомагає громадська організація «Голос громади Житомира» на чолі із Сергієм Прокоповичем. Крім того, засуджені радо беруться до роботи по наданню такої допомоги, щоб теж внести свою лепту у справу захисту Батьківщини.
«Дуже символічно, що День соборності України ми відзначаємо допомогою для наших Збройних Сил, які сьогодні боронять цілісність та суверенітет країни, – підкреслив заступник начальника управління ДПтС України в Житомирській області Анатолій Бобриньов, – це ще раз доводить, що перед спільною загрозою потрібно і можливо об’єднувати усі сили, щоб її побороти».

Прес-служба управління ДПтС України
в Житомирській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »