24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
17.01.2015
Державна пенітенціарна служба України

Управлінням ДПтС України в Житомирській області опрацьоване питання надання допомоги в облаштуванні польового табору для тренувань та військових навчань бійців 79 окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ ЗСУ

17 січня перший заступник начальника управління ДПтС України в Житомирській області Ігор Калашников зустрівся із заступником командира 79 окремої аеромобільної бригади Мирославом Стасюком. Представник керівництва військового з’єднання подякував за благодійну допомогу військовим, які несуть службу у зоні АТО, що її напередодні Різдва передали співробітники управління та установ виконання покарань Житомирщини.
Також під час зустрічі обговорювалось питання надання подальшої допомоги від УВП Житомирської області 79 окремій аеромобільній бригаді, зокрема у облаштуванні польового табору для тренувань та військових навчань резервістів, які призвані до лав Збройних Сил відповідно до Указу Президента України про часткову мобілізацію.
Начальник управління ДПтС України в Житомирській області Валерій Поліщук дав доручення профільним службам опрацювати питання надання такої допомоги, у тому числі підприємствами установ виконання покарань, і з 19 січня п.р. в УВП області розпочаті відповідні роботи.

Прес-служба управління ДПтС України
в Житомирській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »