24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
30.01.2015
Державна пенітенціарна служба України

10 тисяч гривен відправили працівники кримінально-виконавчої служби Вінницької області постраждалому колезі з Луганської області

«Допомогти тим, хто відстоює цілісність нашої держави на сході, а також тим, хто постраждав унаслідок бойових дій - це наш обов’язок. Якщо ми можемо подарувати людині хоча б найменший шанс на одужання, на життя - ми маємо це зробити»,- саме з таких слів розпочав своє звернення до особового складу підпорядкованих підрозділів начальник управління ДПтС України у  Вінницькій області Сергій Ткач.  З пропозицією надання допомоги колезі з Луганської області Володимиру Свідунову, начальнику відділу охорони, нагляду і безпеки управління ДПтС України у Луганській області, звернувся начальник обласного управління до присутніх на зборах.
У цей неспокійний для країни час Володимир Свідунов сумлінно виконував свій службовий обов’язок, однак, перебуваючи вдома, під час проведення антитерористичної операції, внаслідок артилерійського обстрілу отримав важке поранення і потребує проведення коштовної хірургічної операції.
На звернення керівника всі присутні відповіли позитивно і вирішили допомогти постраждалому. Так, було зібрано кошти в сумі 10 тисяч гривен та відправлено Володимиру Свідунову.

Прес-служба управління ДПтС
України у Вінницькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »