21 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.02.2015
Державна пенітенціарна служба України

В Україні прийнято Закон "Про пробацію"

Сьогодні, 5 лютого 2015 року на засіданні пленарної сесії Верховної Ради України, в якому взяв участь Голова ДПтС України Володимир Палагнюк, 230 голосами народних депутатів прийнято Закон України "Про пробацію", який представив Голова Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін.

Нарешті отримано перший результат восьмирічної роботи над створенням в Україні законодавчих підстав для впровадження європейської моделі роботи з правопорушниками.

Прийняття Закону є свідченням гуманізації кримінально-виконавчої політики держави та формування в Україні системи виконання не пов’язаних з позбавленням волі кримінально-правових заходів та адміністративних стягнень, яка сприятиме забезпеченню захисту інтересів особи, суспільства і держави.

Нагадаємо, що у ДПтС України вже тривалий час проводиться робота щодо створення передумов для пробації в Україні. Ця робота супроводжується підтримкою національних і міжнародних експертів з питань пробації у рамках міжнародних проектів.

http://iportal.rada.gov.ua/news/Novyny/Povidomlennya/103166.html.

Управління кримінально-виконавчої інспекції
ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »