24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
09.02.2015
Державна пенітенціарна служба України

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!


ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про порядок подання документів для участі в установчих зборах з
формування нового складу громадської ради при ДПтС України

Громадська рада при Державній пенітенціарній службі України (далі – ДПтС України) як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 для забезпечення участі громадськості в управління державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Державної кримінально-виконавчої служби України, налагодження ефективної взаємодії Державної кримінально-виконавчої служби України з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань.

Кількісний та персональний склад громадської ради при ДПтС України формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). Але не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для підготовки проведення установчих зборів у ДПтС України утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС України (далі – ініціативна група), до складу якої увійшли представники інститутів громадянського суспільства та посадові особи ДПтС України, відповідальні за співпрацю з громадським сектором:

ДЗИЦЮК
Ігор Вікторович
-                заступник начальника управління – начальник відділу міжнародної діяльності та зв’язків з громадськістю управління міжнародної діяльності та взаємодії із засобами масової інформації
ХВЕДЧУК
Віталій Васильович
-                заступник начальника управління – начальник відділу соціально - виховної роботи управління соціально-психологічної роботи із засудженими
МОТЛЯХ
Сергій Григорович
-                начальник відділу правового забезпечення
ПАШАЯН
Тетяна В’ячеславівна
-                головний спеціаліст відділу міжнародної діяльності та зв’язків з громадськістю управління міжнародної діяльності та взаємодії із засобами масової інформації, секретар ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС України
ВОЙТЕНКО
Олександр Юрійович
-                Голова Правління громадської організації «СНАМІ»
ГАТІЯТУЛЛІН
Олександр Равелійович
-                фахівець відділу адвокації та юридичної підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
ДІДЕНКО
Андрій Андрійович
-                представник громадської організації «Поряд з Вами»
МАХЛАЙ
Олег Анатолійович
-                член Правління Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський центр правової допомоги «Громадський захисник»
ЯБЛОНСЬКА
Тетяна Семенівна
-                юрист міжнародної громадської організації «Дім свободи – Україна», керівник ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС України

6 лютого 2015 року відбулося перше засідання ініціативної групи, на якому визначено датою проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при ДПтС України 20 березня 2015 року.

Для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради при ДПтС України представники інститутів громадянського суспільства надсилають поштою або передають особисто до ініціативної групи такі документи:

- заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, від якого делегується кандидат (зразок);

- рішення керівника інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років у співпраці з Державною кримінально-виконавчої службою України.

Документи надсилати або подавати за поштовою адресою:

вул. Мельникова, 81, 04050, м. Київ

(для секретаря ініціативної групи Пашаян Т.В.)

Документи приймаються ініціативною групою з 9 лютого 2015 року по 10 березня 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів), з 9.00 до 18.00 год.

На підставі поданих заяв ініціативна робоча групи сформує список учасників установчих зборів для формування нового складу громадської ради при ДПтС України.

Про час та місце проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при ДПтС України буде додатково повідомлено у розділі «Громадська рада» офіційного веб-сайту ДПтС України.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів
для формування громадської ради при ДПтС України

+38 044 207 36 46
+38 063 755 95 21
public@kvs.gov.ua

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »