16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
09.02.2015
Державна пенітенціарна служба України

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при ДПтС України розпочала свою роботу

Сьогодні, 6 лютого, в апараті Державної пенітенціарної служби України відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при ДПтС України.

У рамках засідання шляхом голосування члени ініціативної групи обрали керівника та секретаря цього органу, який у подальшому визначатиме порядок проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при ДПтС України, а також визначили й затвердили низку питань організаційного характеру.

Слова вдячності за увагу до соціально важливих проблем, внесок у сферу захисту прав засуджених та осіб, узятих під варту, а також допомогу, що надають органам та установам ДПтС України, представникам громадських організацій висловив під час зустрічі Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк.

Він також окреслив свої сподівання щодо співпраці з новою громадською радою при ДПтС України. Зокрема, В.Палагнюк наголосив, що Служба відкрита до співпраці й конструктивного діалогу, а двері його кабінету – для представників усіх інститутів громадянського суспільства.

В свою чергу, представники громадськості висловили готовність вже зараз долучитися до вирішення нагальних проблем, які існують в установах Луганської та Донецької областей та в системі в цілому.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »