21 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
30.01.2015
Державна пенітенціарна служба України

Керівникам територіальних органів ДПтС України вказано на недоліки у роботі

Сьогодні, 30 січня, під час розширеного засідання колегії Державної пенітенціарної служби України очільник відомства Володимир Палагнюк у цілому охарактеризував діяльність підпорядкованих органів та установ у минулому році як задовільну. Разом з тим він означив низку питань, вирішення та встановлення особистого контролю за їх виконанням доручив керівникам територіальних органів управління.
В. Палагнюк поінформував присутніх про останні управлінські рішення та пропозиції щодо організації подальшої діяльності Служби, які підтримує, за словами Голови ДПтС України, Міністр юстиції України П. Петренко.
Аналізуючи загальний стан справ, Володимир Миколайович запевнив учасників засідання, що, не зважаючи на складне фінансове становище в державі, на даний час вдалося створити запас продуктів харчування, якого має вистачити на кілька місяців поточного року.
Як однин із важливих аспектів подальшої роботи Голова Служби назвав неухильне дотримання конституційних прав громадян, позбавлених волі, насамперед – щодо викорінення з практики діяльності персоналу пенітенціарних закладів жорстокого поводження з засудженими та ув’язненими.
Детальніше проаналізував та підсумував результати оперативно-службової, виробничо-господарської та інші напрямки діяльності органів і установ виконання покарань та слідчих ізоляторів у 2014 році перший заступник Голови ДПтС України Віталій Ошовський.
Окремо він зазначив про стан виконання норм чинного законодавства у частині надання засудженим права на користування мобільним зв’язком, а також реалізацію законодавчих положень про надання засудженим до довічного позбавлення волі тривалих побачень з родичами.
Начальник управління внутрішнього аудиту ДПтС України Олександр Новіков представив на обговорення результати дослідження стану фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання ДПтС України, проведених підрозділами внутрішнього аудиту впродовж минулого року.
За результатами розгляду зазначеного питання В. Палагнюк дав доручення керівнику відповідного структурного підрозділу у поточному році продовжити такі «контрольні» перевірки, а про виявлені факти неефективного використання державних коштів інформувати органи прокуратури для надання правової оцінки діям співробітників, які допустили зазначені дії.
Начальники окремих територіальних органів управління мали можливість висловити власну позицію та бачення вирішення проблемних питань у діяльності підпорядкованих установ.
Керівництво Служби категорично висловилося щодо недопущення порушень законодавства України, закликало підлеглих відповідально ставитися до несення служби та рекомендувало самостійно здійснити детальні перевірки діяльності підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.
В свою чергу, присутні на засіданні представники Міністерства юстиції України, Генеральної прокуратури України та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини запевнили керівників органів ДПтС України, що і в подальшому здійснюватимуть контроль за дотриманням прав людини у місцях позбавлення волі та вживатимуть відповідні заходи реагування.

Прес-служба ДПтС України
версія для друку
Розширений пошук »