22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
12.02.2015
Державна пенітенціарна служба України

Про позицію управління ДПтС України в Черкаській області щодо надання допомоги військовослужбовцям в АТО

У зв’язку з появою в Інтернет-виданнях інформації про нібито відмову керівництвом управління ДПтС України в Черкаській області волонтерам місцевої організації «Разом переможемо» у наданні допомоги з виготовлення маскувальної сітки для військовослужбовців в зоні АТО, офіційно повідомляємо наступне.

Зазначена інформація не відповідає дійсності та містить ознаки наклепу на начальника територіального органу управління й системи в цілому.

Окрім того, вказана організація до управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області з будь-яких питань не зверталась. Спроби прес-служби управління встановити контакт з представниками організації «Разом переможемо» чи конкретними, зазначеними у статті (Вадимом Березняком, Михайлом Сташком, Станіславом Мазуренком - «Сагайдак», Сергієм Адаменком), волонтерами не увінчались успіхом. Жодна із волонтерських організацій міста Черкас також не володіє інформацією про зазначених осіб.

Водночас інформуємо, що жодне звернення волонтерів до управління чи установ виконання покарань області не залишається поза увагою, персоналом пенітенціарної служби області постійно проводиться робота з надання допомоги українським військовикам в зоні проведення АТО. (Відповідна інформація розміщена на веб-порталі ДПтС України: http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/category/756817).

Враховуючи вищезазначене, просимо Вас не поширювати неправдиву інформацію, а для одержання додаткової інформації звертатись за тел.: (063) 195-82-62.

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »