22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
16.02.2015
Державна пенітенціарна служба України

Інформація про окремі аспекти фінансово-господарської діяльності Бережанської виправної колонії (№ 141) в Тернопільській області

Нещодавно в кількох інтернет-виданнях було поширено неправдиву інформацію про діяльність управління ДПтС України в Тернопільській області та підпорядкованих установ. Так, у статті під заголовком «Государство наложило лапу на деньги тюремщиков» зазначено про нібито примусове переведення зарплатних рахунків співробітників органів та установ області на обслуговування до державних банків. При цьому у статті міститься посилання на так звану співробітницю Бережанської виправної колонії (№ 141), що в Тернопільській області, Іванку, яка скаржиться на відсутність у банкоматах та відділеннях державних банків готівки, а також незручне їхнє розташування. Більше того, за її словами, керівництво установи на прохання персоналу пояснити підстави зміни обслуговування зарплатних рахунків «пригрозило звільненням».

З цього приводу інформуємо, що виплата заробітної плати персоналу Бережанської виправної колонії управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 141) у 2014 році здійснювалась через відділення ВАТ «Ощадбанку» та ПАТ «КБ Приватбанку». Відділення АБ «Укргазбанку» в м. Бережани відсутнє. А з 01.12.2015 року обслуговування за зарплатним проектом здійснюється через відділення ВАТ «Ощадбанку». При переведенні зарплатних проектів у державні банки керівництвом установи проводилась роз’яснювальна робота серед персоналу колонії.

Станом на початок поточного місяця із 148 співробітників установи 96 осіб обслуговувались у відділенні ВАТ «Ощадбанк», 52 особи - у ПАТ «КБ Приватбанку».

Банкомати зазначених відділень розміщені в м. Бережани у зручних для користування громадських місцях. Окрім цього, для зручності обслуговування АБ «Укргазбанком» додатково встановлено 2 банкомати в Збаразькій ВК (№ 63) та Копичинській ВК (№ 112).

Скарг та претензій щодо обслуговування зарплатних проектів державними фінансовими установами від персоналу адміністрації колонії не надходило.

Щодо зазначеної у статті Іванки повідомляємо, що співробітниця з таким ім’ям в установі не працює.

Щодо реорганізації установи інформуємо про наступне. Протягом 2013-2014 року силами працівників колонії було виконано план робіт по перепрофілюванню виховної колонії у виправну установу для тримання ув'язнених жінок.

Житлові приміщення гуртожитку для засуджених та кімнати тривалих побачень приведено у відповідність до європейських стандартів. Відкрито нове, окремо ізольоване, відділення карантину, діагностики та розподілу засуджених, а також окремо ізольоване відділення для можливого утримання засуджених із категорії осіб, які раніше працювали у правоохоронних органах. Здійснено ряд робіт для модернізації системи охорони. Закуплено нове технологічне обладнання для їдальні та банно-прального комплексу.

На виконання вищевказаних робіт було витрачено 168 тисяч 500 гривень, з них: за рахунок асигнувань Державної пенітенціарної служби України по спеціальному фонду на ремонт банно-прального комплексу 100 тисяч гривень, на кабельне господарство 11 тисяч гривень, на придбання технологічного обладнання 57 тисяч 500 гривень.

Станом на 01.01.2015 року не переплаченими залишаються товари для проведення поточного ремонту банно-прального комплексу на суму 12515,13 гривень та на придбання кабельного господарства на суму 3470,00 гривень.

На території колонії розташована культова споруда - монастир о. Бернардинів, який внесено до реєстру архітектурних пам’яток України. Це двохповерхова кам’яна будівля. При монастирі є збудована із каменю Церква Пратулинських мучеників, яка відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 17.01.2001 року передана у власність громаді Української Греко-Католицької церкви Бережанської виховної колонії. Кожної неділі у церкві здійснюється богослужіння, на яке місцева громада здійснювала добровільні пожертвування. Від початку існування релігійної громади, пожертви на церкву представниками адміністрації установи не передавались.

Оскільки це - пам’ятка архітектури, всі ремонтні роботи проводились за участю представників проектних організацій, співробітників установи та засуджених, які залучались до робіт з благоустрою території.

Прес-служба управління ДПтС України в Тернопільській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »