22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.02.2015
Державна пенітенціарна служба України

Пенітенціарії Донеччини продовжують надавати посильну допомогу бійцям АТО

17 лютого 2015 року керівництво Приазовської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№ 107) передало військовослужбовцям чергову партію спорядження у вигляді розвантажувальних жилетів, що виготовили в установі.
У першій партії військові раніше вже отримати маскувальні халати, які також були виготовлені на власному виробництві установи.
Загалом, для закупки матеріалів, необхідних для виготовлення спорядження були використані кошті в сумі 69 тисяч гривень, які зібрали співробітники слідчих ізоляторів, установ виконання покарань, кримінально-виконавчої інспекції та управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області для забезпечення потреб учасників АТО.
Сподіваємось, що і ця скромна допомога стане у пригоді тім, хто сьогодні знаходиться на першому краї боротьби з підступним агресором.

Ольга Лізунова,
відповідальна за зв`язок із засобами масової
інформації Приазовської виправної колонії
управління Державної пенітенціарної служби
України в Донецькій області (№107)

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »