24 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
24.02.2015
Державна пенітенціарна служба України

За сприяння Міністерства фінансів Королівства Нідерланди розпочато пілотний проект з удосконалення внутрішнього контролю в системі ДПтС України

24 лютого 2015 року у приміщенні апарату ДПтС України відбулася робоча зустріч представників апарату Служби, Державної фінансової інспекції України та Міністерства фінансів Королівства Нідерланди щодо організації пілотного проекту з удосконалення внутрішнього контролю в системі ДПтС України.

Європейську делегацію представили керівник проекту Ян ван Тайнен та співкерівник проекту Руслана Рудніцька.

У вітальному зверненні начальник управління забезпечення діяльності Голови Служби Петро Кізюн поінформував гостей про позицію Голови Державної пенітенціарної служби України Володимира Палагнюка щодо необхідності удосконалення внутрішнього контролю у відомстві.

Під час зустрічі учасники заходу обговорили сегмент діяльності Державної пенітенціарної служби України, в якому буде проведено пілотний проект. Крім того, було визначено та розподілено завдання між членами пілотного проекту, а також етапи та часові рамки його проведення.

В цілому, рамках пілотного проекту планується провести 4 робочі зустрічі для реалізації запланованих заходів.

Управління внутрішнього аудиту
ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »