25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
17.03.2015
Державна пенітенціарна служба України

На запрошення Генеральної прокуратури України представник управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України взяв участь у науково-практичному семінарі

16-17 березня 2015 року на базі Національної академії прокуратури України відбувся дводенний науково-практичний семінар "Проблемні питання прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру", організований Головним управлінням нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру Генеральної прокуратури України.

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про пробацію» та з метою висвітлення окремих питань взаємодії на семінарі виступила головний науковий співробітник відділу досліджень проблем кримінального провадження Науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України Ольга Богатирьова із доповіддю "Перспективи прокурорського нагляду в контексті прийняття Закону України "Про пробацію". До участі у заході також було запрошено начальника управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України Олега Янчука з доповіддю щодо окремих аспектів реформування кримінально-виконавчої інспекції на тему: «Основні зміни у системі роботи з засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, у зв’язку з прийняттям Закону України».

Учасники заходу обговорили перспективи впровадження пробації та висловили пропозиції щодо організаційно-правового урегулювання питань, які можуть виникнути у процесі практичної реалізації положень зазначеного вище Закону.

Управління кримінально-виконавчої інспекції
ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »