19 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.03.2015
Державна пенітенціарна служба України

Працівники апарату ДПтС України взяли участь у засіданні круглого столу «Актуальні питання застосування кримінально-виконавчого законодавства» в Інституті кримінально-виконавчої служби

18 березня 2015 року працівники апарату ДПтС України взяли участь у засіданні круглого столу «Актуальні питання застосування кримінально-виконавчого законодавства», організованому кафедрою кримінально-виконавчого права Інституту кримінально-виконавчої служби.

Начальник управління кримінально-виконавчої інспекції Державної пенітенціарної служби України Олег Янчук виступив з доповіддю щодо зміни вектору роботи з засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про пробацію».

Заступник начальника департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень апарату ДПтС України Іван Остренко доповів про основні напрями удосконалення кримінально-виконавчого законодавства України, а також розкрив механізми реалізації прав засуджених, визначених Законом України «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів».

Провідний науковий співробітник відділу дослідження проблем кримінального провадження Науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України Олег Настасяк розказав присутнім про типові порушення при застосуванні заміни невідбутої частини покарання більш м’яким.

В роботі круглого столу взяли участь і практичні працівники ДПтС України. Начальник Голосіївського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в м.Києві та Київській області Дмитро Тимошечкін висвітлив проблемні питання, що виникають в роботі кримінально-виконавчої інспекції при визначенні термінів закінчення деяких видів покарань.

До участі у заході були залучені науковці Інституту кримінально-виконавчої служби, Національної академії внутрішніх справ, Національної академії прокуратури, Одеського державного університету внутрішніх справ та Чорноморського державного університету ім.П.Могили, практичні курсанти та слухачі Інституту, працівники Державної пенітенціарної служби України.

За матеріалами круглого столу видано збірник «Актуальні питання застосування кримінально-виконавчого законодавства».

Управління кримінально-виконавчої інспекції
ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »