17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
ПРОТОКОЛ №2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС України 24.03.2015

ПРОТОКОЛ №2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС України.

ЖУРНАЛ надходження заяв та відповідних документів представників інститутів громадянського суспільства до ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС України у період з 09 лютого 2015 року по 12 березня 2015 року (з урахуванням двох днів надходження поштою).

СПИСОК представників інститутів громадянського суспільства, які надали документи у повному обсязі та на підставі яких їх допущено до участі в установчих зборах для формування громадської ради при ДПтС України.

СПИСОК представників інститутів громадянського суспільства, яким з причин, зазначених в графі «Зауваження до поданих документів», а також за результатами голосування в ході другого засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС України відмовлено в участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради при ДПтС України.

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »