21 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
25.03.2015
Державна пенітенціарна служба України

Рада Європи і ДПтС України – узгодження напрямів проектної роботи щодо удосконалення процедур належного поводження із засудженими в пенітенціарних установах

24 березня 2015 року проведено робочу зустріч з делегацією від Генерального директорату з прав людини і норм права Секретаріату Ради Європи, яку очолювала координатор проектів відділу з питань кримінального права Генерального директорату з прав людини і норм права Ради Європи пані Ільдіко Салач.

Мета зустрічі передбачала погодження напрямів проектної роботи на наступні три роки у рамках Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

Представники від ДПтС України висловили готовність працювати в рамках запланованого проекту Ради Європи з питань удосконалення в’язничного менеджменту, освіти пенітенціарного персоналу, поводження з ув’язненими. Також у ході зустрічі учасники зустрічі погодилися на спільні заходи щодо удосконалення процедур інспектування в’язниць і розгляду скарг засуджених на неналежне поводження з урахуванням досвіду європейських країн і стандартів Ради Європи.

Представниками делегації від Генерального директорату з прав людини і норм прав поінформовано про заплановане відкриття протягом наступних двох місяців офісу проекту та підготовку деталізованого плану реалізації проекту на наступні три роки.

Корисні посилання:

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/744978
http://www.ombudsman.gov.ua/ua/all-news/pr/18315-iw-zaxist-prav-lyudini-prioritet-planu-dij-radi-yevropi-dlya-ukraiini-na/.

Управління міжнародної діяльності
та взаємодії із засобами масової інформації
Влад Клиша, 207 34 36, org@kvs.gov.ua

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »