25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
27.03.2015
Державна пенітенціарна служба України

ДПтС України вивчає міжнародний досвід освіти засуджених у пенітенціарній системі Республіки Білорусь

У рамках співпраці з представництвом Німецької неурядової організації "Німецьке об’єднання народних університетів" DVV International та з метою обміну позитивним досвідом 23 та 24 березня 2015 року представником апарату ДПтС України взято участь у стартовому семінарі в рамках проекту «Освіта відчиняє двері для пенітенціарних установ Гомельської області», який відбувся у місті Гомель (Республіка Білорусь).

Метою семінару було ознайомлення учасників заходу з практичним досвідом Республіки Білорусь та інших країн-партнерів щодо реалізації проекту «Освіта дорослих для ресоціалізації і професіоналізації у виправних установах».

Представники наукової спільноти і практичні пенітенціарії країн-партнерів з Німеччини, Австрії, Молдови, Республіки Білорусь та України обговорили досвід та перспективи впровадження даного проекту.

Враховуючи, що ДПтС України укладено Меморандум про співпрацю із Німецькою неурядовою організацією "Німецьке об’єднання народних університетів" DVV International та Міністерством освіти і науки України найближчим часом в установах, що знаходяться у сфері управління ДПтС України очікується реалізація аналогічних проектів.

Управління соціально-психологічної роботи
із засудженими ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »