23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
01.04.2015
Державна пенітенціарна служба України

Гуманітарну допомогу військовослужбовцям в АТО передали співробітники Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 управління ДПтС України в Чернігівській області

Мінеральна вода, олія, тушковане мясо, овочі, згущене молоко, локшина, миючі засоби та засоби особистої гігієни, туалетний папір, медикаменти, цигарки... І це далеко не повний перелік того, що вдалося зібрати співробітникам Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 управління ДПтС України в Чернігівській області для наших військових у зоні АТО. Протягом декількох днів пенітенціарії наполегливо, пакунок до пакунка, зносили хто, що і скільки може.
«Ситуація, яка склалася нині в країні, не залишає байдужим жодного з працівників нашої установи. Люди дуже переймаються долею земляків у зоні бойових дій і активно долучаються до різноманітних благодійних заходів», - каженачальник Новгород-Сіверської УВП № 31 Валентин Спичак.
Гуманітарну допомогу, зібрану пенітенціаріями, розфасували в мішки і ящики й передали представникам волонтерської групи, яка була створена для організації адресної допомоги військовослужбовцям Новгород-Сіверщини, призваним захищати державу.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »