25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
14.04.2015
Державна пенітенціарна служба України

Обрано Голову громадської ради при ДПтС України

10 квітня 2015 року відбулося перше засідання новоутвореної громадської ради при Державній пенітенціарній службі України.

Головним питанням цього засідання було обрання Голови та заступників громадської ради при ДПтС України з числа її 28 членів.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» Голова громадської ради організовує діяльність громадської ради, скликає та організовує підготовку та проведення її засідань, підписує документи від імені громадської ради, а також представляє громадську раду у відносинах з органами державної влади, інститутами громадянського суспільства та засобами масової інформації.

Члени громадської ради висловили свої побажання щодо того, яким має бути Голова громадської ради при ДПтС України. Так, Андрій Сухоруков (Міжнародна громадська організація «Міжнародне товариство прав людини – Українська секція») наголосив на тому, що Головою громадської ради при Службі повинна бути людина – «управлінець», яка може об’єднати навколо себе заради спільних цілей різноманітні громадські організації, представники яких увійшли до складу громадської ради при ДПтС України.

На голосування було винесено три пропозиції щодо кандидатури Голови громадської ради при ДПтС України: Алла Мукшименко (Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнський центр правової допомоги «Громадський захисник»), Олег Андрієнко (Всеукраїнська профспілка персоналу органів та установ пенітенціарної служби) та Андрій Діденко (громадська організація «Поряд з Вами).

Шляхом рейтингового голосування Головою громадської ради при ДПтС України обрано Аллу Петрівну Мукшименко, її заступниками – Олега Андрійовича Андрієнка та Андрія Андрійовича Діденка.

Алла Петрівна подякувала присутнім членам громадської ради за виявлену довіру, а також закликала усіх поставитися серйозно до роботи у громадській раді при ДПтС України. Також, вона зауважила, що персональний склад новоутвореної громадської ради при ДПтС України як ніколи сприяє плідній її роботі.

Голова ДПтС України Володимир Палагнюк відвідав засідання та особисто познайомився з представниками новоутвореної громадської ради при Службі. Він привітав присутніх членів громадської ради з обранням до її складу, а також засвідчив їм свою повагу. У свою чергу, представники громадськості мали змогу поспілкуватися з Головою Служби, отримати безпосередньо відповіді на актуальні питання, висловити побажання щодо подальшої співпраці з Державної кримінально-виконавчої службою України.

Голова громадської ради при ДПтС України зауважила, що перед новоутвореної громадської ради при ДПтС України є багато задач, які не можна відкладати на тривалий термін. Тому, було прийнято рішення провести наступне засідання громадської ради при ДПтС України 13 травня 2015 року.

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »