25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
24.04.2015
Державна пенітенціарна служба України

Навчальні програми підготовки персоналу пробації презентовані на робочій нараді з представниками відомчих навчальних закладів ДПтС України

Сьогодні, 24 квітня 2015 року, в апараті Державної пенітенціарної служби України, за участю представників управління кримінально-виконавчої інспекції апарату ДПтС України, департаменту по роботі з персоналом апарату ДПтС України, викладачів навчальних закладів ДПтС України та представників українсько - канадського проекту «Реформування кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», відбулася робоча нарада з питань впровадження навчальних програм підготовки (перепідготовки) персоналу пробації.

Під час заходу обговорено проект профілю професійної компетентності працівника пробації, презентовано проекти навчальних програм підготовки (перепідготовки) персоналу пробації, підготовлених відомчими навчальними закладами ДПтС України, узгоджено порядок проведення навчальних курсів для управлінського персоналу та персоналу територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції.

Окремим питанням розглянуто впровадження до навчальних програм навчального модулю «Оцінка ризиків та потреб дітей у конфлікті з законом», розробленого за сприяння українсько-канадського проекту «Реформування кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні».

З урахуванням матеріалів зустрічі учасники дійшли згоди, що узагальнений варіант навчальної програми буде підготовлено Чернігівським юридичним коледжем протягом двох тижнів. Навчання окремих категорій працівників кримінально-виконавчої інспекції планується розпочати наприкінці травня поточного року.

Таким чином, робота щодо реалізації Закону України «Про пробацію» перебуває під постійним контролем керівництва Служби та включає в себе комплекс заходів, спрямованих на втілення у життя програм, які сприятимуть розвитку цього Закону.

Управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »