18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
28.04.2015
Державна пенітенціарна служба України

Наступні кроки на шляху виконання плану заходів щодо реалізації Закону України «Про пробацію» - відбулося чергове засідання робочої групи

28 квітня 2015 року в апараті ДПтС України відбулося чергове засідання робочої групи з числа керівників структурних підрозділів апарату із впровадження Закону України «Про пробацію» (далі – Закон).

Під час засідання було обговорено виконання рішень протоколу попереднього засідання від 24.03.2015 та плану заходів щодо реалізації Закону, а також завдання, визначені планом на наступний період та пропозиції щодо їх виконання.

ДПтС України підготовлено та направлено до Міністерства юстиції України проекти постанов Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Положення про Державну пенітенціарну службу України", "Про затвердження порядку розроблення та реалізації пробаційних програм", а також пропозиції до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про пробацію".

З метою ефективної реалізації положень Закону учасники засідання дійшли висновку щодо необхідності підготовки проектів постанов Кабінету Міністрів України Про внесення змін до постанови КМУ №65 від 01.03.2014 року «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» та №85 від 05.04.2014 року «Про деякі питання граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів».

Робочою групою було розглянуто узагальнені пропозиції щодо орієнтовного обсягу суб’єктів пробації та необхідного штатного забезпечення підрозділів органу пробації.

За підсумками розгляду питання прийнято рішення щодо розробки до кінця серпня п.р. пропозицій щодо введення додаткових посад підрозділів органу пробації та складення плану поетапного (до кінця року) їх введення.

Начальникам територіальних органів управління буде надано доручення розпочати формування відповідного кадрового резерву.

На засіданні також було у цілому схвалено проект кваліфікаційних вимог до працівника пробації, який після доопрацювання буде оприлюднено на офіційному сайті ДПтС України для громадського обговорення.

Учасники засідання погодилися з пропозицією розпочати навчання окремих категорій працівників кримінально-виконавчої інспекції у другій половині травня п.р. на базі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу.

Під час заходу було обговорено питання забезпечення приміщеннями підрозділів пробації. У результаті проведеної роботи керівництвом управлінь ДПтС України на сьогоднішній день вже досягнуто домовленості щодо виділення 34 підрозділам приміщень необхідної площі або додаткових кабінетів. Членами робочої групи буде опрацьовано можливість фінансування витрат на їх утримання.

Управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »