24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
07.05.2015
Державна пенітенціарна служба України

У Рівненському СІЗО облуправління ДПтС України проведено заміну віконних блоків

Позитивним результатом тісної співпраці управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області та Рівненської міської ради стало включення до Комплексної програми профілактики злочинності в місті Рівному на 2012-2015 роки Рівненського слідчого ізолятора, в частині «Матеріально-технічного забезпечення». Рішенням міської ради передбачено виділення коштів в сумі 50,0 тис. грн. на проведення ремонтів камер для утримання осіб, позбавлених волі.

З метою приведення до вимог Європейських в’зничних правил умов тримання осіб, позбавлених волі, в Рівненському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Рівненській області, завершено проведення капітальних ремонтів камер для тримання осіб, а саме заміна 25 віконних блоків на металопластикові.

«Заміна вікон проведена з метою утеплення жилих приміщень, оскільки, враховуючи проблематику сьогодення, енергозберігаючі заходи визначені пріоритетними», - розповідає начальник Рівненського СІЗО Юрій Ткачук.

Кошти виділені з місцевого бюджету освоєні в повному обсязі. Декларація про готовність об’єкта до експлуатації зареєстрована в управління архітектурно-будівельній інспекції у Рівненській області.

Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »