22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
2021
22
23242526
27282930
дата з:
по:
26.05.2015
Державна пенітенціарна служба України

Проведення тренінг – семінару «Профілактика ризикованої поведінки серед неповнолітніх» з працівниками КВІ управління ДПтС України у Вінницькій області

21-22 травня поточного року за участі начальника сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Вінницькій області, підполковника внутрішньої служби Руслана Щура, викладача циклу психолого-педагогічних дисциплін Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Ірини Рудніцької, персоналу кримінально-виконавчої інспекції області та представників сектору кримінальної міліції у справах дітей Вінницького МВ УМВС України у Вінницькій області, Вінницької установи виконання покарань управління ДПтС України у Вінницькій області (№1), Вінницького обласного ЦСССДМ та ГО «Центр ресоціалізації хімічно-узалежнених «Незалежність» відбувся семінар-тренінг на тему: «Профілактика ризикованої поведінки серед неповнолітніх правопорушників».

До учасників із вступним словом звернувся Руслан Щур. У своєму виступі він зазначив актуальність даної проблеми та важливість проведення систематичної та диференційованої роботи з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті із законом.

Під керівництвом тренера заходу Ірини Рудніцької учасниками семінару розглядався психологічний портрет підлітків груп ризику, причини скоєння правопорушень неповнолітніми, профілактика повторних злочинів серед неповнолітніх правопорушників, проблеми профілактики вживання психоактивних речовин, особливості проведення профілактичної роботи в діяльності кримінально-виконавчої інспекції. Присутні були ознайомлені з інтерактивними формами роботи, які доцільно застосовувати в профілактичній роботі з неповнолітніми правопорушниками. А саме: з методикою проведення настільних ігор: «Володар кілець», «Фото-фішка», «Що я знаю про наркотики?», «Крок за кроком». Також, учасники семінар-тренінгу мали змогу переглянути відеоматеріали психокорекційного і психопрофілактичного змісту.

Після проведення даного семінар-тренінгу учасники заходу висловили свої враження щодо важливості профілактики ризикової поведінки серед неповнолітніх, що дасть змогу дітям замислитись над своїм майбутнім, зробити переоцінку своїх молодіжних пріоритетів та в подальшому не переступити межі Закону.

Сектор кримінально-виконавчої інспекції
управління ДПтС України у Вінницькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »