22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
27.05.2015
Державна пенітенціарна служба України

Продовжується робота, пов’язана з покращенням благоустрою Черкаського СІЗО облуправління ДПтС України

Відповідно до Плану роботи на 2015 рік управління ДПтС України в Черкаській області, продовжується робота, пов’язана з покращенням благоустрою, соціально-побутових та санітарних умов місць несення служби персоналу і тримання осіб взятих під варту та засуджених. Так, протягом п’яти місяців 2015 року по модернізації Черкаського слідчого ізолятора управлінні ДПтС України в Черкаській області.

Проведено косметичний ремонт спостережної вежі на прогулянкових дворах режимного корпусу №2 (побілено стіни, пофарбовано віконні рами, підлогу та стелю).

Проведено косметичний ремонт службового кабінету відділу інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації та коридору, що веде до нього.

Проведено косметичний ремонт внутрішнього поста №3 режимного корпусу №2 (пошпакльовано, побілено стіни та нижню частину стін оформлено візерунками під дерево).

Проведено косметичний ремонт внутрішнього поста №5 режимного корпусу №2.

З метою заощадження теплоенергії у спортивній залі установи встановлено металопластикові вікна.

Питання, щодо забезпечення безумовного виконання наказів та вказівок ДПтС України, організації нагляду за поведінкою осіб, узятих під варту та засуджених, чіткого виконання ними всіх режимних вимог, приведення умов їх тримання у відповідність до вимог кримінально – виконавчого законодавства України, перебуває на постійному контролі в керівництва управління ДПтС України в Черкаській області.

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »