25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
27.05.2015
Державна пенітенціарна служба України

До уваги представників засобів масової інформації та громадськості! Про стан здоров’я Вікторії Заверухи, яка утримується в Київському СІЗО

Враховуючи поширення в засобах масової інформації повідомлення про нанесення собі тілесних пошкоджень (перегризла вени) Завірухою Вікторією нібито під час перебування в Київському СІЗО, управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській області з метою недопущення в подальшому виходу недостовірної та викривленої інформації по даному факту повідомляє про наступне.

Ув’язнена Заверуха Вікторія Ігорівна, 1996 року народження, прибула до Київського слідчого ізолятора з ІТТ ГУ МВС м. Києва 23 травня 2015 року о 15 годині 30 хвилин. По прибутті до установи вона була оглянута черговим медичним працівником, за даними огляду скарг на стан здоров’я не було. При цьому, під час тілесного огляду зазначеної особи було виявлено тілесне ушкодження у вигляді ссадини в області нижньої третини лівого передпліччя під киркою розміром 2х7 см. По даному факту адміністрацією установи було складено відповідні матеріали та зареєстровано цей випадок у Книзі обліку інформації про події в Київському слідчому ізоляторі.

Крім того, сьогодні, 27 травня ув’язнена В. Заверуха була оглянута лікарем медичної частини Київського СІЗО. За даними огляду її стан здоров’я задовільний, рана на руці в стані загоєння.

Також повідомляємо, що у своїй письмовій заяві на ім’я керівництва Київського слідчого ізолятора ув’язнена Заверуха В. зазначила, що в Київському СІЗО вона забезпечена речами першої необхідності, спальним місцем, претензій до режиму утримання не має.

Звертаємося до всіх представників засобів масової інформації з проханням перевіряти достовірність даних та поширювати лише правдиву інформацію. Просимо звернути особливу увагу на те, що ІТТ (ізолятор тимчасового тримання) знаходиться у підпорядкуванні МВС України, а Київській СІЗО (слідчий ізолятор) – це установа, що належить до сфери управління ДПтС України.

У вищезазначеному випадку ув’язнена прибула до Київського СІЗО уже з наявними травмами.

Прес-служба управління ДПтС України в м. Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »