10 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
29.05.2015
Державна пенітенціарна служба України

Викладацький склад навчальних закладів ДПтС України взяв участь у навчанні з використання методичних рекомендацій «Мотиваційне інтерв’ювання для персоналу кримінально-виконавчої інспекції, які працюють з неповнолітніми правопорушниками»

У рамках проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в України» та на виконання доручення керівництва ДПтС України для персоналу ДПтС України організовано проведення у період з 26 по 28 травня п.р. в м. Києві навчання з використання методичних рекомендацій щодо мотивації неповнолітніх правопорушників до зміни їхньої поведінки.

Дана методика розроблена з використанням міжнародного досвіду як пробаційних інструмент, яка успішно використовується у рамках організації індивідуально-виховної та соціальної роботи з дітьми, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції.

Навчання персоналу ДПтС України з використання методики проводилось національними та міжнародними фахівцями з метою підготовки групи майбутніх тренерів та подальшим залученням їх до проведення навчання для персоналу кримінально-виконавчої інспекції у зв’язку з прийняттям Закону України «Про пробацію».

У період з 3 по 5 червня п.р. у м. Львові за участі працівників навчальних закладів ДПтС України, які пройшли відповідне навчання, планується проходження практики проведення тренінгів для працівників підрозділів кримінально-виконавчої інспекції з використання відповідних методичних рекомендацій.

Управління кримінально-виконавчої інспекції
апарату ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »