18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.06.2015
Державна пенітенціарна служба України

Начальник управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України Олег Янчук та консультант Євросоюзу Девід Перрі розповіли журналістам про особливості впровадження в Україні служби пробації

У рамках реалізації Проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" щодо реалізації заходів відповідно до Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки, схваленої Указом Президента України № 276/2015, з 3 по 17 червня поточного року відбувається низка заходів за участю експертів та співробітників ДПтС України, які забезпечують запровадження в Україні служби пробації.

Примітно, що участь у зазначених заходах бере також консультант Євросоюзу Девід Перрі, який в свій час був заступником генерального директора Національної служби пробації Англії та Уельсу.

11 червня Девід Перрі разом із начальником управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України Олегом Янчуком зустрілися з журналістами телеканалу «Право ТВ» та детально розповіли про міжнародний досвід та особливості впровадження служби пробації в Україні.

За словами Олега Борисовича, інформаційно-роз’яснювальна робота є однією зі складових успішного впровадження законодавчих змін. «Ми хочемо пояснити громадськості, у чому суть пробації, а головне - що вона потрібна всім і кожному, бо завдяки роботі працівників служби пробації суспільство стає безпечнішим», – сказав він.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »