18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
16.06.2015
Державна пенітенціарна служба України

"Пробаційний центр" на Полтавщині - представники проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" ознайомилися з досвідом ефективної взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і громадської благодійної організації "Світло надії"

15 червня 2015 року пенітенціарії Полтавщини здійснили прийом представників експертної місії з питань пробації у рамках Проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні".

Колишній заступник директора Національної служби пробації Англії та Уельсу, експерт проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" Девід Перрі, національний експерт Проекту Ірина Жаронкіна і начальник відділу управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України Олена Суботенко відвідали Полтавський міжрайонний відділ і Полтавський районний підрозділ Чутівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Полтавській області та ознайомилися з результатами пілотного проекту "Пробаційний центр".

Мета заходу передбачала проведення попереднього аналізу проекту "Пробаційний центр" для визначення доцільності подальшої перспективи розповсюдження Полтавського досвіду під час впровадження пробації в Україні.

На початку робочого візиту учасники провели робочу зустріч з начальником управління ДПтС України в Полтавській області Миколою Ісаєвим, який поінформував гостей з особливостями функціонування кримінально-виконавчої служби Полтавщини.

Під головуванням завідувача сектора КВІ управління ДПтС України в Полтавській області Олександра Дем’яненка представники оціночної місії відвідали Полтавський міжрайонний відділ КВІ, де створено "Пробаційний центр", ознайомились з умовами роботи персоналу, напрацюваннями, яких вдалось досягти пенітенціаріями у співпраці із неурядовим сектором, а також дізнались про стратегію співпраці на майбутнє.

Начальник Полтавського МРВ КВІ Станіслав Левченко представив до уваги гостей презентацію, в якій розповів присутнім про форми співпраці підрозділів КВІ з неурядовими організаціям та про результати, досягнуті під час реалізації проекту "Пробаційний центр".

У ході візиту гості ознайомилися з послугами, які надає Центр адаптації та навчально-виробничий центр БО "Світло надії" для звільнених з місць позбавлення волі. Заступник директора БО "Світло надії", керівник пенітенціарного напряму роботи Роман Дрозд детально ознайомив учасників заходу з особливостями функціонування даних закладів.

За результатами візиту, експерт Проекту ЄС Девід Перрі дав схвальну оцінку пенітенціаріям КВІ Полтавщини у напрямі реалізації елементів пробації і вніс свої рекомендації для подальшого розвитку "Пробаційного центру". Також Девід Перрі запропонував доопрацювати зміст анкети оцінки ризиків і потреб, що є початковим етапом вивчення особистості засуджених кримінально-виконавчою інспекцією управління ДПтС України в Полтавській області.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

версія для друку
Розширений пошук »