25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
24.06.2015
Державна пенітенціарна служба України

Представники Державної пенітенціарної служби України взяли участь у національній конференції з питань пробації для неповнолітніх

24 червня 2015 року в рамках українсько-канадського проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» розпочалась Національна конференція з питань пробації для неповнолітніх за тематикою «Моделі та пробаційні програми для неповнолітніх в контексті нового законодавства».

Конференція відбувається за участю представників Посольства Канади в Україні, Міністерства юстиції України, Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства соціальної політики України та органів прокуратури, громадськості, засобів масової інформації. Від Державної пенітенціарної служби України участь в заході взяв Голова Служби Володимир Палагнюк, працівники управління кримінально-виконавчої інспекції апарату ДПтС України та персонал кримінально-виконавчої інспекції територіальних органів ДПтС України.

У своїй доповіді Володимир Палагнюк зазначив, що питання реформування системи роботи з неповнолітніми, які перебувають під контролем чи утримуються в установах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України, є одним із пріоритетів діяльності відомства. Ці питання знаходили місце на усіх етапах реформування системи реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань. Так, завдяки спільній роботі, яка була спрямована на зміни у правовому полі та вдосконаленні практики системи правосуддя щодо неповнолітніх, сьогодні ми маємо стійку тенденцію до зменшення кількості дітей, які потрапляють у сферу діяльності пенітенціарної служби, - зазначив він.

Голова Державної пенітенціарної служби України також висловив сподівання, що ця конференція надасть відповіді на багато питань, які виникають у процесі впровадження пробації щодо неповнолітніх в Україні.

Управління кримінально-виконавчої інспекції
апарату ДПтС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »