14 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
26.06.2015
Державна пенітенціарна служба України

Керівники територіальних органів ДПтС України взяли участь у курсах підвищення кваліфікації з питань пробації

25 червня, відповідно до розпорядження Голови Державної пенітенціарної служби України від 19.06.2015 року № 5/2-2719-Пл/2-15, в Інституті кримінально-виконавчої служби було проведено заняття з начальниками територіальних управлінь ДПтС України. Метою зазначеного заходу є підвищення кваліфікації управлінського персоналу ДПтС України з питань пробації.

Заняття «Нормативно-правове та організаційне забезпечення впровадження пробації в Україні» відбулося в центральному корпусі Національної академії внутрішніх справ. Янчук Олег Борисович – начальник управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України, Кирилюк Валентина Анатоліївна – начальник кафедри кримінально-виконавчого права Інституту та Микитась Ірина Миколаївна – викладач кафедри кримінально-виконавчого права Інституту провели ґрунтовне заняття із використанням мультимедійної презентації. Розглядалися такі нагальні питань як «Поняття пробації та основні історичні аспекти її розвитку, «Міжнародний досвід», «Особливості національної моделі пробації», «Організаційно-управлінські засади діяльності органу пробації», «Організаційні та практичні питання впровадження пробації в Україні».

У перерві керівникам територіальних органів ДПтС України було запропоновано відвідати музей органів внутрішніх справ в Національній академії внутрішніх справ.

Захід відбувся вдало, досвідчені керівники взяли участь в обговоренні та висловили свої думки щодо ефективності застосування пробації у забезпеченні безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених та запобіганні вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Відділ соціально-виховної та психологічної роботи

версія для друку
Розширений пошук »