17 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
03.07.2015
Державна пенітенціарна служба України

"Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні" – відкрито новий трирічний проект під егідою Ради Європи та підтримки Європейського Союзу

3 липня 2015 року відбулася презентація нового трирічного проекту "Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні".

Метою Проекту є впровадження у діяльність органів і установ, що належать до сфери управління ДПтС України, досвіду щодо застосування реабілітаційного підходу під час виконання кримінальних покарань відповідно до європейських стандартів і європейського досвіду, удосконалення процедур і практики проведення в’язничних інспекцій та механізму розгляду скарг засуджених.

Захід відбувався в конференц-залі готелю "Редісон Блу" в Києві за участю Першого заступника Міністра юстиції України Наталії Севостьянової, Голови Державної пенітенціарної служби України Володимира Палагнюка, Голови підкомітету Верховної Ради України з питань діяльності Державної пенітенціарної служби Юрія Мірошниченка, голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Бориса Гулька, представників від міжнародних організацій, неурядового сектору і прокуратури.

Після вступної промови Першого заступника Міністра юстиції України Наталії Севостьянової Володимир Палагнюк нагадав, що Державна пенітенціарна служба України є центральним органом виконавчої влади, завданням якої є реалізація державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, Міністерство юстиції – визначає державну кримінально-виконавчу політику.

Продовжуючи, він сказав, що виконання цих функцій невід’ємно пов’язане з необхідністю дотримання прав людини в місцях позбавлення волі у тісному діалозі з громадськістю, а започаткування Проекту обумовлено необхідністю більш якісного виконання рекомендацій Європейського комітету проти катувань, рішень Європейського суду з прав людини і рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи у галузі прав людини.

Також Голова Служби додав, що Президент України Петро Порошенко у травні цього року своїм Указом схвалив Стратегію реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки, яка передбачає виконання семи завдань щодо реформування Служби. Ці завдання охоплюють і заходи, що передбачені проектом Ради Європи.

"Це робиться з тією метою, щоб забезпечити сталість у процесах впровадження європейських стандартів у практичну діяльність Державної пенітенціарної служби України", – завершив Володимир Палагнюк.

Корисні посилання:
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/781136
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/780822
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/771518
http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/744978
http://www.ombudsman.gov.ua/ua/all-news/pr/18315-iw-zaxist-prav-lyudini-prioritet-planu-dij-radi-yevropi-dlya-ukraiini-na/

Управління міжнародної діяльності
та взаємодії із засобами масової інформації
Влад Клиша, (044)207-34-36, org@kvs.gov.ua

версія для друку
Розширений пошук »