22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
21.07.2015
Державна пенітенціарна служба України

ЗВІТ
про результати публічного громадського обговорення проекту наказу
Міністерства юстиції України, Міністерства оборони України, Служби
безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної
гвардії України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної
спеціальної служби транспорту України “Про затвердження Тимчасового
порядку здійснення контролю за особами, засудженими до покарань, не
пов’язаних з позбавленням волі, яких призвано на військову службу під
час мобілізації в особливий період”

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості у період з 5 червня 2015 року по 21 червня 2015 року Державною пенітенціарною службою України проведено публічне громадське обговорення проекту наказу Міністерства юстиції України, Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної спеціальної служби транспорту України “Про затвердження Тимчасового порядку здійснення контролю за особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, яких призвано на військову службу під час мобілізації в особливий період” (далі – проект наказу) шляхом його оприлюднення на офіційному веб-сайті ДПтС України.

Проект наказу розроблено з метою урегулювання питання здійснення контролю у особливий період за особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, яких призвано на військову службу під час мобілізації.

Затвердження Міністерством юстиції України проекту наказу дасть можливість визначити порядок здійснення контролю в особливий період за особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, яких призвано на військову службу під час мобілізації, а також дотримання Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.

У повідомленні про оприлюднення було зазначено, що Державна пенітенціарна служба України приймає зауваження і пропозиції до вказаного проекту протягом 15 днів.

21 червня 2015 року оприлюднення проекту наказу завершено, проте зауважень і пропозицій до зазначеного проекту до Державної пенітенціарної служби України не надійшло.

Управління кримінально-виконавчої інспекції
Державної пенітенціарної служби України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »