24 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ 30.07.2015
Державна пенітенціарна служба України

Проект
Правил носіння форми одягу і знаків розрізнення особами рядового і
начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України

З метою дотримання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (зі змінами) та на виконання протокольного засідання робочої групи із впровадження Закону України «Про пробацію» Державна пенітенціарна служба України виносить на публічне громадське обговорення

проект Правил носіння форми одягу і знаків розрізнення особами рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України.

Додаток «ПРАВИЛА носіння форми одягу і знаків розрізнення особами рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України».

Строк проведення електронних консультацій з громадськістю зазначеного вище проекту документу: 30 липня 2015 року – 14 серпня 2015 року.

Зауваження та пропозиції до зазначеного вище проекту документу просимо надсилати на електронну адресу public@kvs.gov.ua до 14 серпня 2015 року.

Звертаємо увагу на те, що анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Консультації з приводу питання, що винесено на обговорення, Ви можете отримати за телефоном: +38 044 461 86 36, Олег Богданович Кухтій.

Результати обговорення проекту документу буде оприлюднено за таким гіперпосиланням: http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/category/630964.

Управління міжнародної діяльності та
взаємодії із засобами масової інформації
Тетяна Пашаян
+38 044 207 36 46
public@kvs.gov.ua

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »