22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
06.08.2015
Державна пенітенціарна служба України

ЗВІТ
про результати публічного громадського обговорення проекту
Профілю професійної компетентності працівника пробації

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості у період з 8 травня 2015 року по 15 липня 2015 року Державною пенітенціарною службою України проведено публічне громадське обговорення проекту Профілю професійної компетентності працівника пробації (далі - Профіль) шляхом його оприлюднення на офіційному веб-сайті ДПтС України.

Проект Профілю розроблено з метою розширення критеріїв, встановлених до посади кваліфікаційними вимогами, беручи до уваги не лише освітній та освітньо-кваліфікаційний рівень та стаж, а й досвід роботи, володіння спеціальними знаннями, уміннями і навичками, необхідними для ефективного виконання посадових обов’язків працівника пробації.

15 липня 2015 року оприлюднення проекту Профілю завершено. Зауважень і пропозицій до зазначеного проекту документу до Державної пенітенціарної служби України не надійшло.

Управління кримінально-виконавчої інспекції
Державної пенітенціарної служби України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »