25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
2021222324
25
26
27282930
дата з:
по:
17.08.2015
Державна пенітенціарна служба України

Вінниччина: Замостянським районним підрозділом КВІ проведено спільний захід щодо профілактики небезпечних для життя захворювань серед неповнолітніх

На базі Замостянського районного підрозділу Вінницького міського відділу кримінально-виконавчої інспекції з неповнолітніми підобліковими було проведено спільний захід щодо профілактики небезпечних для життя хвороб, за участю спеціаліста Вінницького міського центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Євгенія Козлова.
Метою даного заходу було підвищення рівня обізнаності неповнолітніх осіб, які перебувають на обліку у зазначеному підрозділі кримінально-виконавчої інспекції, як особи, засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.
З ними працівниками інспекції Вітою Биковською та Володимиром Мазуром було проведено бесіди на тему «Гепатити. Шляхи запобігання поширенню захворювання та його профілактика». Кожному, хто взяв участь, неповнолітньому та їх батькам вручено інформаційний бюлетень.
Впроваджуючи елементи пробації, не залишено було без уваги і соціальний супровід неповнолітніх, які потребують участі у вирішенні їх наболілих життєвих проблем. Так, спеціалістом Вінницького ЦСССДМ Євгенієм Козловим  проведено моніторинг складної життєвої ситуації в якій опинилась засуджена неповнолітня С. Крім цього, під час розмови з неповнолітньою з'ясовано всі необхідні дані для подальшого соціального супроводу та окреслено перелік заходів для вирішення проблем у її стосунках із матір'ю.
Захід був спрямований на профілактику поширенню небезпечних для життя хвороб, насилля в сім'ї, захист прав дітей, в той же час запобігання скоєння ними нових злочинів, та правопорушень, негативного впливу алкоголю, наркотиків, тютюнопаління.
Кримінально-виконавча інспекція Вінниччини ставить за мету перевиховання і, як наслідок, виправлення засуджених та свідоме їх повернення до здорового, нормативного, правослухняного життя.

Сектор КВІ УДПтС України у Вінницькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »