11 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.09.2015
Державна пенітенціарна служба України

Начальники міськвідділів КВІ управління ДПтС України в Одеській області взяли участь у засіданні МРГ обласної координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІД, наркоманії, туберкульозу, подолання дитячої безпритульності та МіО

Начальники міських відділів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області взяли участь у засіданні міжсекторальної робочої групи (МРГ) обласної координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІД, наркоманії, туберкульозу, подолання дитячої безпритульності та групи моніторингу та оцінки (МіО) на тему: «Результати оцінки ситуації з надання профілактичних послуг підліткам, які вживають наркотичні речовини». На засіданні були присутні представники кримінальної міліції у справах дітей ГУ МВС України в Одеській області, обласного ЦСССДМ, служби у справах дітей при Одеській обласній державній адміністрації, представники громадських організацій.

Метою заходу було поінформування учасників засідання про результати регіональної оцінки залучення до участі у середовищі підлітків, які вживають наркотичні засоби, обговорення результатів дослідження та методів реагування на існуючу ситуацію.

Директор департаменту проблем ВІЛ/СНІД та наркоманії ОБФ «Шлях до дому» Кіценко Н.А. довела до присутніх результати досліджень «Регіональної оцінки із залученням до участі в середовищі підлітків, які вживають наркотики» в різних місцях України. В ході вищезазначених досліджень були вивчені поведінка неповнолітніх, які вживають наркотики, місця їх скупчення. Надала пропозиції щодо моделей надання послуг та інтервенцій, що впливають на зміну поведінки підлітків, які вживають наркотики, розроблених на підставі результатів оцінки. Були обговоренні та узгодженні дії між зацікавленими сторонами у реалізації моделей та інтервенцій.

Учасниками круглого столу визначені основні проблемні питання, які необхідно вирішити найближчий час:

- відсутність для підлітків реабілітаційних центрів;

- інформування батьків неповнолітньої дитини, яка має позитивний результат аналізу на ВІЛ/СНІД (відсутність нормативної бази).

Ольга Боровська,
завідуюча сектором
кримінально-виконавчої інспекції
управління ДПтС України в Одеській області

версія для друку
Розширений пошук »