23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
202122
23
242526
27282930
дата з:
по:
17.09.2015
Державна пенітенціарна служба України

ВІННИЧЧИНА: тепло душі та хліба-кожній дитині,
яка перебуває на обліку кримінально-виконавчої інспекції

Хліб-всьому голова. У світі немає більш коштовного скарбу, ніж свіжий духмяний хліб. Коли купуємо та споживаємо хліб, то не замислюємося над тим, скільки людей працювало для того, щоб він з'явився у нас на столі.
Ближче ознайомитися з дуже корисною і важливою справою - випічкою хліба на хлібзаводі ВП «Вінницяхліб», нещодавно мали можливість неповнолітні засуджені, які перебувають на обліку у Староміському та Замостянському РП Вінницького МВ КВІ управління ДПтС України у Вінницькій області. Також, у даному заході прийняли участь і діти з обмеженими фізичними можливостями ГО «Паросток».
На прохідній хлібозаводу, дітей привітно зустрічала Тетяна Володимирівна, відповідальна за проведення екскурсій та голова первинної профспілкової організації «Вінницяхліб». Вона провела екскурсію по цехах хлібозаводу, розповіла та показала технологічний процес виготовлення хлібобулочних та кондитерських виробів.
Ознайомлення з підприємством починалося з бункерів для борошна, цеху, в якому звичайне борошно, дріжджі, вода і сіль перетворюються на тісто. І тільки пройшовши всю технологічну лінію, сира маса стає ароматною булкою або хлібом.
Побачили, як готується тісто, як величезні машини замішують тісто, як із нього формують хліб та батони, як вони надрізаються і як випікають рум'яні булочки. Дітям показали унікальне обладнання, що дозволяє виготовити хліб без торкання людських рук. Вони дізналися все про роботу фахівців, які вкладають тепло душі та серця в улюблену продукцію.
Діти з великою уважністю та допитливістю прослухали екскурсійну інформацію та оглянули обладнання хлібозаводу (технологічні лінії, печі, бункери для муки, хлібопекарське промислове обладнання). Вони усвідомили, важливість такої професії як пекар та кондитер.
Від кількості різноманітних виробів у дітей розбігалися очі, а від запаху свіжовипеченого хліба на виробництві не можливо було встояти. Також неповнолітні підоблікові виступили в ролі незалежних експертів і особисто провели дегустацію печива, яке із задоволенням з'їли за кілька хвилин.
Відвідувачі мали змогу ознайомитися з інформаційною виставкою про історію створення та розвитку заводу, його нагороди та досягнення, адже в цьому році виповнюється 82 роки з дня його заснування. На сьогодні - це високотехнологічне автоматизоване підприємство з виробництва хлібобулочних виробів за класичними українськими рецептами у великих об'ємах.
Ця незабутня екскурсія не тільки стала для неповнолітніх підоблікових повчальною, але залишила в їх серцях любов до рідної землі та до її дарунків людям.
Працівники КВІ та неповнолітні підоблікові висловили вдячність керівництву та працівникам ВП «Вінницяхліб» за надану можливість проведення екскурсії.

Вінницький МВ КВІ
УДПтС України у Вінницькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »