24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
21.09.2015
Державна пенітенціарна служба України

Департамент забезпечення діяльності Державної пенітенціарної служби України з 21.09.2015 року оголошує запит цінових пропозицій на закупівлю канцелярських товарів та паперу офісного в рамках реалізації проекту "Інвеситції заради впливу на епідемію туберкульозу та ВІЛ-інфекції", який впроваджується за кошти гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Подання комерційних пропозицій: пропозиції можуть надсилатись в електронному вигляді на  адресу: tender.dzd@ukr.net  або на поштову адресу: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81, кабінет 151 (з примірниками "До уваги Мартіросовой Вікторії" "На закупівлю канцелярських товарів та паперу офісного"). 
Більш детальна інформація щодо правил та строків подання пропозицій наведена у прикладених до даного оголошення файлах.

Додатки 1-3
Додаток 4
Додаток 5
Оголошення на закупівлю канцелярських товарів та паперу офісного

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »