25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
01.10.2015
Державна пенітенціарна служба України

Особливості впровадження досудової доповіді обговорили з представниками суду і прокуратури

30 вересня 2015 року проведено круглий стіл "Правове закріплення інституту пробації у національному законодавстві", що відбувся у приміщенні Міністерстві юстиції України.

Захід проведено за організаційної підтримки Міністерства юстиції України і Державної пенітенціарної служби України у рамках проекту Євросоюзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні".

Мета зустрічі передбачала обговорення пропозицій щодо створення законодавчого механізму виконання Закону України "Про пробацію" і налагодження конструктивного діалогу в процесі створення національної моделі пробації.

Найбільше питань і дискусій відбулося навколо положень, що стосуються підготовки та подання органом пробації досудової доповіді.

Серед учасників заходу були представники Міністерства юстиції України, Генеральної прокуратури України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Національної школи суддів, канадського проекту "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні".

Від Державної пенітенціарної служби участь у заході взяв начальник управління кримінально-виконавчої інспекції Янчук Олег Борисович.

Детальна інформація:

http://www.justicereformukraine.eu/uk/eu-project-and-the-ministry-of-justice-discuss-the-implementation-of-probation-period-in-ukraine/.

Управління кримінально-виконавчої інспекції
Управління міжнародної діяльності та взаємодії із ЗМІ

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »